top of page
Szukaj

Naturalny szampon z żeń-szeniem od tianDe - dlaczego zmienia kolor/ klarowność?

Gdyby szampon ten posiadał środek klarujacy płyn- tj hexyl to nie zmieniałby klarowności. A tianDe zmienił, bo nie posiada takiego dodatku i zapewne został wystawiony na działanie mrozu lub pozostawiony w zimnym pomieszczeniu.Do nastepnych partii dodano naturalny srodek klarujący - kwas cytrynowy i już nie bedzie takiej niespodzianki. Korzeń ma być widoczny :), bo jest piękny.


Co zrobić, aby szampon wrócił do swojego pierwotnego stanu?


Należy szampon lekko podgrzać np. na grzejniku, albo jeszcze lepiej zanurzyć go w ciepłej wodzie podczas kapieli w wannie i czekać, a klarowność wróci. Jak nie masz wanny to użyj umywalki :).


Wszystko jest ok z Twoim szamponem. Nie musisz sie martwić.

Kwiaty też reagują na zimno.

Jak zużyjesz szampon- zachowaj korzeń na pamiątkę- moża nim przyozdobić makrame, albo dodać do ozdoby zamknietej w słoiku.Podgrzaliśmy szampon i klarowność wróciła. Zmiana klarowności nie powoduje, ze szampon traci swoje właściwości.


Przetestuj inne marketowe szampony. Duża zawartość chemii może też spowodować, że szampon się zapali- testowaliśmy zapalniczką- podpalając niewielką ilość szamponu.

Szampon od tianDe nie pali się.


Szampon zamówisz u nas. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Wprowadzamy tą markę do obiektów SPA, salonów i inne z branży Wellness.

Szybki kontakt 690 661 641 Marcin0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page