top of page
Szukaj

Dlaczego warto kupić kosmetyki marki tianDe?

Zaktualizowano: 6 sie

Marka Tiande to ałtajska (nieopodal Tybetu) firma specjalizująca się w produkcji naturalnych kosmetyków i suplementów diety. Istnieje kilka powodów, dla których niektórzy ludzie decydują się na zakup kosmetyków marki Tiande:

  1. Składniki naturalne: Produkty Tiande opierają się na naturalnych składnikach roślinnych, takich jak ekstrakty ziołowe, oleje eteryczne i minerały. Firmy zwraca uwagę na jakość surowców i stara się stosować ekologiczne metody produkcji. To przyciąga klientów, którzy preferują naturalne i ekologiczne produkty.

  2. Bezpieczeństwo i jakość: Tiande kosmetyki są wolne od parabenów, sztucznych barwników, substancji chemicznych i innych potencjalnie szkodliwych składników. Firma prowadzi własne badania i testy, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność swoich produktów.

  3. Różnorodność produktów: Tiande oferuje szeroki wybór kosmetyków, w tym pielęgnację twarzy, ciała, włosów, a także suplementy diety. Klienci mogą znaleźć produkty odpowiednie do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

  4. Tradycja i doświadczenie: Firma Tiande istnieje od 2008 roku i zdobyła zaufanie klientów w wielu krajach. Ich produkty są wynikiem badań naukowych i tradycyjnej wiedzy na temat naturalnych składników i ich korzyści dla skóry i organizmu.

Warto jednak pamiętać, że każda skóra jest inna i może reagować różnie na różne produkty. To, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie będzie działać dla innej. Dlatego zawsze ważne jest przeprowadzenie testu skórnej na małej powierzchni przed pełnym zastosowaniem produktu oraz konsultacja z dermatologiem, jeśli masz jakiekolwiek problemy skórne lub alergie.


Pasjonat posiada mapy myśli- 9 rodzajów cer- i do każdej są przydzielone produkty- odpowiednio do np. cery suchej, atopowej itd. Materiał powstał po treściwym szkoleniu naszej biochemik.


Poniżej wideo prezentujące sole do peelingu w domowym SPA lub w komercyjnym.

Moja ulubiona sól to Zielona herbata kod produktu 30215. Znajdziesz ten produkt w e-katalogu na stronie głównej lub w aplikacji. Pobierz ją na swoją komórkę. Qr kod i link do niej również znajdziesz na stronie głównej.


Tiande to też możliwość rekomendacji- zarabiania. I tak możliwości współpracy są szerokie.

Więcej - napisz do mnie.
4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page