top of page
Szukaj

Czy wizyta w saunie może zwiększyć puszenie się włosów? (wskazówka dla Pań)

A czy do sauny dobrze jest nałożyć maskę na włosy?


Takie oto pytania zadają mi klientki, więc powstał ten artykuł.


Wejście do sauny suchej (gdzie temperatura wewnątrz to 80-120 st. C i ok 20% wilgotności) może wysuszyć Wam włosy- włosy i tak już wystarczająco suche.

A na pewno będą bardzo suche, jak dodatkowo masz farbowane włosy.

Rozwiązanie tego problemu


Do sauny fińskiej ubierajcie czapki filcowe (zapobiegacie wysuszeniu i puszeniu się włosów).


Po saunie suchej (załóżmy, że jest to Twój przedostatni, zaplanowany seans na dany wieczór)- i tak- myjesz głowę (najlepiej szamponem z humektantami, emolientami i proteinami) spłukujesz i nakładasz/ wmasowujesz maskę na włosy (najlepiej z tego samego zestawu- patrz rekomendacja poniżej).

Następnie odpoczywasz na leżaczku :).


Na tzw ostatnie wejście zaproponuję Ci seans w saunie parowej z maską na włosach, którą już wcześniej nałożyłaś. (Warunki panujące w saunie parowej to ok. 40 st. C i 100% wilgotności).


Duża wilgotność i niższa temperatura w saunie parowej (w porównaniu z sauną suchą) plus mokre włosy i maska na włosach powoduje, że składniki z maski lepiej wchłoną się w strukturę włosów.


Po wyjściu- tak koniec na dziś :), spłukujesz włosy, ale już tylko chłodną wodą, by domknąć łuskę włosa. Maska na nich w tym pomoże.


Efekt: włosy będą miały ładny połysk i nie będą wysuszone

Cenna wskazówka na wieczorkach saunowych dla pań.


Rekomenduję im szczerze poniższy zestaw (na wideo widoczna odżywka, a poniżej na zdjęciu - wraz z szamponem- cały zestaw).
(Zestaw zawiera w sobie to, czego każda piękna kobieca głowa potrzebuje- odpowiednia ilość humektantów, emolientów i protein).Dostępny jest szampon w wersji do domku i do torebki, na prysznicek po treningu.


Poleca fizjoterapeuta Marcin z PasjadoSPA.plGdzie można zamówić?


- pobierz tutaj > apkę na swoją komórkę i wyszukaj produkty wpisując kody produktów. Poniżej kod qr.

Kody produktów

- maska 20115

- szampon 20102


Jeżeli zarejestrujesz bezpłatnie aplikację na swoje nazwisko- możesz liczyć na rabaty do -35% na zakupy. Rabat naliczany jest do zamówienia powyżej 20 punktów zakupowych, czyli od ok 150 zł.


Rabat wygaśnie, jeżeli nie zrobisz zakupu przez 5 miesięcy. A później Twoje konto zostanie usunięte. A tak na prawdę potrzebujemy kosmetyków- szampony, kremy, peelingi, pasty do zębów, szczoteczki itd, więc warto robić zakupy mądrze i polecać innym, żeby też mogli uzyskać rabat. A zyskuje każdy- producent i klient.


Zamów kurierem, do paczkomatu lub odbierz osobiście w punkcie np w Krakowie, Katowicach lub w innym mieście. Możliwy odbiór na wydarzeniach w których uczestniczy PasjadoSPA po wcześniejszym zamówieniu i poinformowaniu nas o takiej dostawie. Dostawa 0 zł- tak jak w punktach odbioru tianDe.


Możliwa nawet darmowa, kurierska dostawa od 150 punktów w zamówieniu.


Czy produkt tej marki do sauny ma sens?


- skoro klientki wracają i zamawiają to myślę, że ma :). A coraz więcej klientek zwraca uwagę na skład. Aktualnie cieszą się popularnością produkty na bazie naturalnych składników, produkty "nierozcieńczone", bez zbędnych dodatków, produkty kosmeceutyczne. I takie też znajdziesz u mnie. Jestem partnerem franczyzowym marki tianDe.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page