top of page
Szukaj

Uwaga oszust- Tomasz Pokrzepa. Inwestując mozna stracić czas, nerwy i pieniądze. Piramida finansowa!

Zaktualizowano: 4 kwi

Tomasz Pokrzepa oszukal mnie (Marcina Jastrzębskiego z PasjadoSPA.pl). "Dlaczego go nie sprawdziles" - pytaja inni? - Nie było wtedy tyle informacji o nim. Nie chcial się ze mna porozumieć nawet po mojej wygranej, dlatego tez na podstawie wyroku sądowego postanowilem stworzyc artykul. Tomasz Pokrzepa otrzymal wiecej zaufania, niz jest wart. Ponizej jego nr telefonu, ktory zamieszcza na swoich nowych stronach.

Ten czlowiek jest mistrzem w tworzeniu dlugow.Wiadomosc od jednego z wielu rozczarowanych wspolpraca - trenerow. Widoczny numer nalezy do Pana Tomasza. Numer widoczny rowniez na jego stronie www.


Piramida finansowa utworzona przez osobe o nazwisku Tomasz Pokrzepa z Kielc. Tomasz Pokrzepa jest aktualnie niewypłacalny. Ma znikome udzialy w gruncie.Długów jest wiecej. Doliczyc nalezy wielu inwestorow i nieopłaconych wykonawców usług, które zlecił Tomasz Pokrzepa.


Ten czlowiek jest przekonywujacy. Potrafi zmanipulować praktycznie kazdego. Na dowod tego- przekonal do siebie nawet byla Pania Prezydent Miasta Krakowa. Aktualnie Pani Anna jest pelnomocnikiem Prezydenta.Po mojej rozmowie telefonicznej z Pania Prezydent- rekomendacja zostala wycofana.Artykuł szczerze opisuje moje doświadczenie w tym projekcie. Ma na celu ostrzec innych inwestorów.

Nie jest to niszczenie wizerunku, jak twierdzi Pan Tomasz. Jest podstawa prawna do zamieszczenia takiego artykułu.


Wizerunek dłużnika


Wpis zostanie usunięty- kiedy Pan Tomasz ureguluje swoje zobowiązanie

Kwota- na dzień 04.10.2022 - 30 723,83 zł.

Koszty - kancelaria 5.000 zl


Pan Tomasz został poinformowany o tym fakcie.

Nim powstał ten wpis- były uprzejme upomnienia. Niestety brak porozumienia, dalsze przeciąganie zwrotu, niedotrzymywanie terminów, które sam zaproponował- to wszystko spowodowało, że powstał ten artykuł. Dodatkowo Pan Tomasz wypisuje do innych osob, zaangażowanych w projekt. Takie nieetyczne dzialanie.


Mam nadzieję, że Pan Tomasz zakończy temat spłacając swoje zadłużenie.


Lepiej spędzać czas z rodziną, niż w sądzie.


Szanowny Panie Tomaszu- Pan decyduje o tym, jak dalej potoczy się ta sprawa. Co Pan wybiera?


"Wieczne zbieranie funduszy", brak środków na spłatę inwestorów, brak środków na wynagrodzenie dla trenerów. Osoba stojąca za tym projektem ma duże problemy finansowe. Posługuje się nieswoim rachunkiem bankowym. Nie jest to rachunek spółki. Odradzam współpracę z tą osobą.


Moja współpraca z spolka SA i spółkami corkami -z.o.o- rozpoczęła się w styczniu 2021.

Pan Tomasz zaproponował mi wejście do spółki z o.o.- junior i senior. Calosc reprezentowana przez spolke akcyjna.

Zainwestowałem w projekt 25 tys zł.


Współpraca z tym człowiekiem okazała się bardzo trudna- kompletny brak umiejętności zarządzania przepływem finansowym. Zadłużanie siebie i calego projektu. Wycofałem się.


W 2021 zwrocil 5 tys zł z rachunku jego mamy.


(Aktualizacja 2022)- dodatkowe zwroty po roku czasu. Moje wiadomosci spowodowały dwa przelewy z rachunku mamy Pana Tomasza.

  • 4 tys zl w lipcu 2022

  • 2 tys zl w sierpniu 2022


Komornik nie moze sciagnac z niego srodkow- bo ten czlowiek nie ma nic na siebie. Jezdzi samochodem zarejestrowanym na jego matke, uzywa konta bankowego matki- a mial to byc rachunek spółki- jak przekonywał na poczatku naszej wspolpracy.


Pan Tomasz dobry mowca i jeszcze lepszy manipulant. Ludzie zainteresowani projektem chcieli też mu pomóc- bo temat pomocy juniorom, czy seniorą to wartościowy temat. Ale Pan Tomasz mysli jedynie o sobie.

Inwestorzy usiluja odzyskac swoje srodki, a trenerzy nie otrzymali wynagrodzenia- czytam o tym na prywatnej grupie na fb.


Obietnice, niedotrzymywanie terminów, brak chęci zawarcia porozumienia (w moim przypadku) bezczelne pretensje- typowa dwubiegunowość.Wpis ten ma na celu ostrzec innych przed praktykami tej osoby. Bynajmniej nie zamierzam niszczyc mu wizerunku. Wszystko, co jest tutaj napisane to prawda.


Niestety prośby o zwrot nie przynoszą skutku. Kończy się na obietnicy. Zwrot jest przeciagany juz ponad rok czasu.


Projekt teorii to wspieranie juniorów i seniorów. Natomiast spolka w praktyce- to projekt niedochodowy. Wyciąganie środków od innych. Reprezentowana przez dyrektora Tomasza.


Proszę, aby każda poszkodowana osoba - skontaktowala sie ze mna.


Pan Tomasz Pokrzepa nie przyjal porozumienia, ktore przygotowal moj pelnomocnik. Zignorowal nawet wyrok sadu. A do tego nawet wlasnych terminow nie dotrzymuje.


Uważajcie na tego człowieka.


Pozdrawiam

Marcin Jastrzębski05.10.2022 moj dluznik zaczyna psuc mi opinie. Wysyla wiadomosci do osob, ktore wystawiły mu faktury i ktorym też nie zaplacil za ich prace.


Ponizej dzisiejsza korespondencja do mnie.Rozmowa z Pewnym Panem, który pożyczył Panu Tomaszowi 60 tys zł w gotówce

Nastepna osoba do ktorej dotarlem. Pan Tomasz zalega z fakturami tej Pani - również kwota ok 60 tys zł. Wykonywała pracę- zajęcia dla seniorów
Kolejna osoba, którą Pan Tomasz manipuluje, a żeby uspokoić Panią z rozmowy powyżej.


I tak w kółko, rozmowy, obietnice, straszenie policja, pożyczanie pieniędzy od innych. Pożyczanie i nie oddawanie w całości. Uczciwy czlowiek by oddał w całości i wówczas składałby wnioski o ewentualne niszczenie wizerunku.


Tomasz Pokrzepa oferował też praktyki dla uczniów Technikum Łączności w Krakowie oraz zdobył list rekomendacyjny od byłej Pani Prezydent Miasta Krakowa Anny Okońskiej Walkowicz- na pewien projekt dla Miasta Krakowa.

Rozmawiałem zarówno z dyrekcją technikum, jak i z Panią Prezydent. Obie opcje współpracy zostały wycofane po mojej rozmowie. Mniej szkód.


Przypomne wyrok sadu- pozwałem nieuczciwego kontrahenta.
Aktualności


  • Sprawa została zgłoszona do Sejmu juz lata temu- Pani Zuba z PIS

  • Interpelacja

  • Odpowiedz na interpelację

  • Wygralem w sadzie w temacie mojego wkladu finansowego w projekt

  • Egzekucja komornicza Tomasza Pokrzepy jest na ten moment- bezskuteczna. Dokument ukryty

  • sprawa jest w Prokuraturze.

  • dzwonia do mnie poszkodowani lub osoby, ktore nadal otrzymuja propozycje wspolpracy

  • Następnie będzie w TV i w prasieTomaszu- ten wpis jest stale wyswietlany przez gosci mojej strony. Pomoglem Ci i zawiodles mnie. A najgorsze jest to, ze tego niedoceniasz i szukasz sposobow, zeby nie oddac pozyczonych pieniedzy.

Takie zachowanie jest niedopuszczalne.


Pan Tomasz tworzy dalej- aktualnie Fundacja.Pan Tomasz pisal w swoich socjalach, ze bedzie na targach w Katowicach w pazdzierniku.

Pan Tomasz wykorzystywał na swoich stronach logo Onetu, Beesfund i innych- zapewne bez faktycznej wspolpracy.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page