top of page

Sprzedam mieszkanie w Krakowie

Bez prowizji/ pośrednika- bezpośrednio od właściciela

Kawalerka zlokalizowana jest w Podgórzu, przy ulicy Solnej.

Idealna pod inwestycję.

Nadaje się pod wynajem długo i krótkoterminowy

Ma status lokalu mieszkalnego (jest też skrzynka na listy)

Kamienicę posiada nadzorcę- administrację

Możliwe jest zaparkowanie samochodu poza strefą płatnego parkowania

Możliwa negocjacja umowy pod kątem optymalizacji podatkowej

Kraków – Stare Podgórze – ul. Solna – 17,88 m2 Nieruchomość. Cena:  proszę o telefon

proponuję Państwu wykończoną w bardzo dobrym standardzie kawalerkę o powierzchni 17,88 m2 , położoną w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bohaterów Getta.

 

Lokal położony w przyziemiu trzypiętrowej kamienicy zaaranżowany jako studio z otwartą przestrzenią wraz z aneksem kuchennym oraz łazienką z WC.

 

Stan lokalu: bardzo dobry- nie wymaga wkładu finansowego. Wszystkie instalacje w lokalu są nowe. W części sypialnianej na podłodze płytki, na ścianach gładź oraz cegły ozdobne. W aneksie kuchennym zarówno podłoga jak i ściany wykończone z użyciem płytek. Dodatkowo zabudowa kuchenna z lodówką, okapem, kuchenką elektryczną oraz pralką. W łazience: WC, prysznic, pólka z lustrem. Stan budynku: Kamienica z lat trzydziestych XX wieku.

 

Budynek w dobrym stanie zarówno wizualnym jak i technicznym. Ogrzewanie w mieszkaniu jest elektryczne.

 

Lokalizacja: Mieszkanie zlokalizowane na granicy Starego Podgórza i Zabłocia, w rejonie Placu Bohaterów Getta. W niedalekim sąsiedztwie - okolice Rynku Podgórskiego oraz bulwarów wiślanych. Znajdują się liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe, placówki użyteczności publicznej a także przystanki komunikacji miejskiej, zarówno tramwajowej jak i autobusowej, umożliwiające bezproblemowe dotarcie do wybranej części Krakowa.

Miesięczne koszty:
- fundusz remontowy- 44,7
- fundusz eksploatacyjny- 118,58
Razem płatne do administracji - 163,28 zł (w kwocie zaliczka na wodę, ścieki, wywóz śmieci)

- prąd: wg zużycia (orentacyjne koszty za prąd zimą 200-250 zł- piec szamotkowy oraz bojler bardzo wydajne urządzenia, nie muszą cały czas pracować). Latem niepotrzebna klimatyzacja- zużycie prądu ok 80 zł. Dane zebrane na podstawie wynajmu długoterminowego.

 

Zapraszam do oglądania i zakupu!  

tel. Marcin 787 739 971

Planowana jest kolejna rewitalizacja- pląba pomiędzy budynkami. 

Do tej pory odnowiono elewację, zwiększono moc przesyłu prądu, tworzony jest ogródek za kamienicą, jest stojak na rowery, będzie wiata zakrywająca kosze na śmieci